В яких регіонах малозабезпечені сім'ї отримають кошти на підготовку до зими

Малозабезпечені багатодітні сімʼї та сімʼї з дітьми з інвалідністю, що проживають в зоні бойових дій, отримають кошти на підготовку до зими.

Малозабезпечені сім'ї у зонах бойових дій отримають кошти на підготовку до зими

4 опори для психологічного захисту: подбайте про себе ❤️️

Через обмежені доходи державного бюджету та першочергове спрямування коштів у сферу безпеки та оборони за минулий рік гуманітарні агенції ООН надали, у вигляді грошових трансфертів, понад 1,9 млрд доларів.

Для того, щоб фінансову допомогу отримували ті українці, які її найбільше потребують, Мінсоцполітики формує за даними реєстрів категорію громадян, якій найбільше потрібна фінансова підтримка, а гуманітарні партнери спрямовують кошти на допомогу цим родинам.

З 1 грудня стартував спільний проєкт Мінсоцполітики і Дитячого фонду ООН (UNICEF). У межах проєкту малозабезпечені багатодітні сімʼї і малозабезпечені сімʼї з дітьми з інвалідністю, які проживають в певних районах Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, визначених програмними документами UNICEF, отримають кошти на «вінтеризацію» (підготовку до зими). Плановий обсяг проєкту – 333 млн грн.

Допомога надаватиметься на три місяці в розмірі 3 600 гривень на місяць на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково 6 660 гривень на кожну дитину.

Орієнтовно проєкт охопить близько 5 тис. родин. Реалізація проєкту дасть можливість надати фінансову допомогу тим, хто її критично потребує, не збільшивши навантаження на державний бюджет.

Джерело: офіційний сайт Мінсоцполітики

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
4917

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47317

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
69303

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
801

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
61758

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді