Новини за темою Органи місцевого самоврядування

Як будуть оцінювати підвищення кваліфікації держслужбовців у 2024 році
НАДС розробило Перелік індикаторів оцінювання якості підвищення кваліфікації держслужбовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
58
Закон про відновлення середньострокового планування місцевих бюджетів готовий до розгляду у Раді
Комітет ВРУ з питань бюджету рекомендує Парламенту ухвалити в першому читанні законопроєкт № 11131 стосовно змін до Бюджетного кодексу, які відновлюють середньострокове планування місцевих бюджетів.
120
Як громаді знайти місто-побратима за кордоном – алгоритм дій за новим законом
25 червня 2024 року Президент підписав Закон про міжнародне співробітництво місцевого самоврядування, який дозволить громадам і регіонам в спрощеному та більш широкому форматі працювати з фондами ЄС, залучати їхні кошти.
75
Що змінює для громад Закон «Про публічні консультації»
20 червня Рада ухвалила Закон «Про публічні консультації», який забезпечує участь заінтересованих сторін (стейкхолдерів) у підготовці та ухваленні рішень суб’єктами владних повноважень, зокрема, органів місцевого самоврядування через подання ними пропозицій.
62
ОМС хочуть звільнити від сплати судового збору
У ВР зареєстрували законопроєкт за № 11360 «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про судовий збір» щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати судового збору».
91
Рада дозволила витрачати кошти місцевих бюджетів на фінансування ЗСУ
Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України».
163