Органи місцевого самоврядування

ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2024 РІК

Сільська рада, селищна рада, міська рада, об’єднана територіальна громада – органи місцевого самоврядування, діяльність яких визначена окремими законами, розділами Бюджетного та Податкового кодексів. Після проведення децентралізації зросло значення органів місцевого самоврядування, а слідом й розміри місцевих бюджетів.

Для бухгалтерів експерти порталу підготували статті з бухобліку та оподаткування ОМС та про інші важливі теми:

У органах місцевого самоврядування є свої особливості щодо надання щорічних відпусток. Яка їхня тривалість для посадовців, службовців і обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
Переглядів: 21907
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Переглядів: 3255
Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
Переглядів: 98526
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Переглядів: 4799
Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
Переглядів: 26898
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою