Органи місцевого самоврядування

Держбюджет-2023 – все, що потрібно знати бухгалтеру

Сільська рада, селищна рада, міська рада, об’єднана територіальна громада – органи місцевого самоврядування, діяльність яких визначена окремими законами, розділами Бюджетного та Податкового кодексів. Після проведення децентралізації зросло значення органів місцевого самоврядування, а слідом й розміри місцевих бюджетів.

Для бухгалтерів експерти порталу підготували статті з бухобліку та оподаткування ОМС та про інші важливі теми:

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
Переглядів: 5360
Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
Переглядів: 18267
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Переглядів: 6773
Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
Переглядів: 2289
У чому особливості бухгалтерського обліку органів місцевого самоврядування, якою має бути організація бухгалтерського обліку ОМС та облік специфічних для ОМС операцій – у даній експертній статті.
Переглядів: 4745
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою