Консультант закупівельника

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2023 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
Переглядів: 27020
Замовник може відхиляти тендерну пропозицію учасника. Для цього він розміщує інформацію в ЕСЗ та посилається на певні підстави, за яких це можна робити. Визначає їх стаття 31 Закону про публічні закупівлі.
Переглядів: 576
Новий Закон про державні закупівлі з останніми змінами передбачає, що зайняти посаду «уповноважена особа» можна за сумісництвом. Отже цю людину очікують додаткові обов’язки та збільшення заробітної плати.
Переглядів: 2517
Новий Закон про державні закупівлі з останніми змінами зазначає появу уповноважених осіб. Тепер вони на стороні замовника займаються допороговими, або спрощеними, закупівлями. Вони ж несуть повну відповідальність за прозорість та чесність процесу. Найголовніше, що уповноваженою особою може стати директор чи бухгалтер, наприклад. Проаналізуємо докладно доплату за таке сумісництво відповідно до норм діючого трудового законодавства та окреслимо ризики.
Переглядів: 4442
Протягом трьох місяців наші слухачі Вищої школи Закупівельника дивилися й читали уроки програми «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти». Аби отримати сертифікат по закінченню навчання, кожен мав пройти підсумковий тест. У нашій добірці — пояснення експертів до п’ятірки завдань, які викликали особливу цікавість закупівельників.
Переглядів: 867
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою