Публічна звітність

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2023 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
⚡️Подання електронних декларацій відновлюється. Подання декларції – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій статті.
Переглядів: 80901
Після відновлення декларування публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
Переглядів: 47726
Триває щорічне е-декларування. Хто тепер є суб’єктом е-декларування та які новації антикорупційного законодавства слід врахувати, аби задекларувати доходи за 2021 рік правильно, дізнаєтеся зі статті
Переглядів: 1409
Електронні декларації насьогодні мають подавати держслужбовці, службовці органів місцевого самоврядування, а також інші особи, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Одним словом, усі бюджетники, які мають потенційно мають корупційні ризики. Якою є нова форма декларації та порядок її заповнення – у даному огляді.
Переглядів: 2822
Декларація кандидата на посаду в ОМС - особливості подання та чи треба звітувати переможцю конкурсу повторно? Як бути, якщо раніше вже подавалася електронна декларація іншого типу, наприклад щорічна?
Переглядів: 2346
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою