Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у статті допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом.
Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
Календар допоможе не проґавити крайні дні подачі звітності та сплати податків.
Триває щорічне е-декларування. Хто тепер є суб’єктом е-декларування та які новації антикорупційного законодавства слід врахувати, аби задекларувати доходи за 2021 рік правильно, дізнаєтеся зі статті
Електронні декларації насьогодні мають подавати держслужбовці, службовці органів місцевого самоврядування, а також інші особи, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Одним словом, усі бюджетники, які мають потенційно мають корупційні ризики. Якою є нова форма декларації та порядок її заповнення – у даному огляді.
Декларація кандидата на посаду в ОМС - особливості подання та чи треба звітувати переможцю конкурсу повторно? Як бути, якщо раніше вже подавалася електронна декларація іншого типу, наприклад щорічна?
Розберемо, яку інформацію слід оприлюднювати, а яку ні. З’ясуємо, які електронні документи для цього слід підготувати, у які строки здійснити оприлюднення, яка відповідальність за порушення цих правил.
Цьогорічне е-декларування викликає багато запитань, пов’язаних із заповненням Декларації. Аби допомогти вам, ми відповіли на них