Каса

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2023 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) попри усі послаблюючі зміни останнього часу ніхто не відміняв. Коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
Переглядів: 20522
РРО – це сфера, в якій час від часу відбуваються зміни. І вони постійні. Процедура реєстрації звичайних РРО спростилася за останні роки. Про реєстрацію РРО – тема даної консультації.
Переглядів: 6427
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
Переглядів: 30238
Облік касових і фактичних видатків в бюджетниій установі 2021 ➤ зразок картки аналітичного обліку касових видатків ➤ зразок картки аналітичного обліку фактичних видатків
Переглядів: 19049
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою