Директор закупив ТМЦ у позаробочий час: чи можна компенсувати

806
Автор
головний редактор об'єднаної редакції Експертус Головбух

Запитання

Графік роботи організації — з 9:00 до 18:00. Директор, якому встановили ненормований робочий день, заправив автомобіль у позаробочий час — о 19:00. Чи має він на це право?

Відповідь

 

Так, має, якщо у внутрішніх документах організації не встановили додаткових обмежень.

Правила закупівлі товаро-матеріальних цінностей (ТМЦ) для потреб організації, а також строки звітування встановлюють:

 

 

Ці нормативні документи не встановлюють обмежень щодо придбання ТМЦ, зокрема палива, у позаробочий час, що встановили правилами внутрішнього трудового розпорядку.

 

Директор має право купувати паливо у неробочий час, що визначили правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо у внутрішніх наказах чи розпорядженнях організації не встановили додаткових обмежень. У цьому разі директор має подати авансовий звіт і підтвердні документами, а бухгалтерія — відшкодувати йому витрати на паливо.

 

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт списання матеріалів: бланк

Акт на списання матеріалів за рішенням Мінфіну було змінено на акт списання запасів. Але, як і раніше, акт — це підстава відносити вартість використаних матеріалів до витрат. Розглянемо, як його складати.
271859

Дефектний акт – зразок

Коли складається дефектний акт та хто може обстежити об’єкт щодо наявності дефектів. Експерт пояснює в деталях та надає дефектний акт – зразок 2024.
85477

Табель обліку робочого часу 2024 – бланк | зразок заповнення

Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
151523