Предмет закупівлі

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2023 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Переглядів: 37350
Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
Переглядів: 2129
Замовники-бюджетники мусять зареєструвати бюджетні зобов’язання в органах Казначейства. Бо інакше не зможуть їх оплатити. Подекуди, перш ніж такі зобов’язання зареєструвати чи провести платежі, казначеї висувають свої вимоги.
Переглядів: 917
Закон № 922 передбачає, що звітувати тепер потрібно про всі закупівлі, які проводить замовник. Як робити це відповідно до законодавчих вимог у різних ситуаціях — відповідаємо.
Переглядів: 976
Мінекономіки змінило вимоги до оприлюднення інформації про предмет закупівлі. Ми прокоментували, що треба врахувати замовникам і як відобразити повну інформацію про предмет закупівлі.
Переглядів: 1940
Ринок електроенергії має свої особливості у процедурах закупівлі. Так, замовник, укладаючи договір про закупівлю електроенергії, має переконатися, що друга сторона має ліцензію. Хто, яку, коли — далі.
Переглядів: 3330
Закупівля продуктів харчування для навчальних закладів справа дуже серйозна, адже від якості придбаних товарів залежить здоров’я дітей. Тож розповімо, на що слід звернути увагу під час оголошення тендеру на закупівлю продуктів харчування.
Переглядів: 5880
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою