Перевірки бюджетних установ

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2024 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
Переглядів: 4677
⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
Переглядів: 83614
Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
Переглядів: 146782
Ревізори можуть прийти в установу не лише з плановою ревізією. Позапланова ревізія підконтрольної установи – також може бути. Потрібно знати підстави, на яких позапланова ревізія не може проводитися.
Переглядів: 1173
У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно.
Переглядів: 4912
Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
Переглядів: 12180
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою