Відповіді на запитання за темою Перевірки бюджетних установ

Орендар не вчасно сплачує орендну плату: чи нараховувати пеню
Бюджетна установа надає в оренду частину приміщення. Попри те що бухгалтер установи щомісяця нараховував орендну плату та виставляв рахунки орендарю, орендар протягом року їх не оплачував. Під час ревізії ревізори донарахували пеню за несвоєчасну сплату орендної плати, яку передбачав договір оренди, та вимагають її відшкодувати. Чи правомірні дії ревізорів?
5664
Зустрічна звірка Держаудитслужби, про яку установу не повідомили
До установи завітали перевіряльники, аби провести зустрічну звірку Державної аудиторської служби. Вони пред’явили керівнику направлення на проведення зустрічної звірки. Чи може керівник їм завадити, адже напередодні про звірку його ніхто не повідомив?
7952
Як зреагує Держаудитслужба, якщо керівник відмовиться від інвентаризації
Посадові особи Держаудитслужби розпочали ревізію фінансово-господарської діяльності установи. У перший день ревізії вони вирішили провести інвентаризацію, але керівник їм відмовив. Чи має право Держаудитслужба вимагати від керівника установи провести інвентаризацію та як зреагують ревізори на такі дії керівника?
622
Чи оцінювати діяльність головбуха, якщо установу реорганізовували
У вересні 2020 року та на початку 2021 року, у порядку реорганізації, до бюджетної установи приєднались інші установи. У зв’язку з цим сфера діяльності головбуха такої установи розширилася. Чи повинно Казначейство у 2021 році оцінювати його діяльність?
370
Установа не виконує вимоги Держаудитслужби. Які наслідки
Після закінчення ревізії в установі Держаудитслужба направила керівнику установи письмову вимогу усунути виявлені ревізорами порушення. Чи має право Держаудитслужба звернутися до суду, якщо керівник установи не виконає вимогу ревізорів?
485