Лікарняні

Страховий стаж – як обчислити і коли враховувати

Нарахування та виплати за лікарняними в 2024 році – розпорядником коштів залишається Пенсійний фонд України. Експерти порталу «Бухглатерія для бюджету та ОМС» підготували оновлені пояснення, як нарахувати та сплатити лікарняні:

Стануть в нагоді приклади та експертні зразки документів на 2024 рік:

Розглянемо, як здійснюється оплата е-лікарняного за рахунок роботодавця і які основні моменти потрібно врахувати бухгалтеру, якщо оплата лікарняного здійснюється в межах перших 5 днів тимчасової непрацездатності.
Переглядів: 12852
Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
Переглядів: 22011
Завантажуйте актуальний в епоху е-лікарняних бланк заяви-розрахунку на отримання лікарняних і заповнюйте його за зразком. Також знайдете приклад заповнення повідомлення про сплату.
Переглядів: 106432
Листок непрацездатності: ➤ лист непрацездатності – бланк ➤ лист непрацездатності – зразок заповнення ➤ інструкція заповнення ➤ листок непрацездатності – зміни 2024 року ➤ як правильно оплатити лікарняний за листком непрацездатності.
Переглядів: 65229
Лікарняні 2024 ✔ Розрахунок лікарняних ✔ Нарахування лікарняних ✔ Оплата лікарняних в 2024 році в Україні ✔ Приклад розрахунку лікарняних
Переглядів: 114372
Декретні виплати у 2024 році: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
Переглядів: 62756
Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
Переглядів: 5336
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою