Зарплата ОМС

Схеми посадових окладів

Зарплати працівникам органів місцевого самоврядування виплачуються в межах фонду заробітної плати, встановленого в кошторисі бюджетної установи чи ОМС.

В місцевому самоврядування відрізняється нарахування зарплати робітникам та посадовцям - керівним працівникам, їхнім заступникам, спеціалістам і службовим осібам. Для посадовців передбачена виплата надбавок:

  • за ранг;
  • за вислугу років;
  • за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи;
  • за знання й використання в роботі іноземної мови;
  • за почесне звання «заслужений».

Також передбачені доплати працівникам ОМС за:

  • науковий ступінь;
  • виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника;
  • виконання обов’язків тимчасово відсутнього керівника структурного підрозділу, його заступника.
Також керівник має право у межах фонду оплати праці призначити премії працівникам органів місцевого самоврядування за їх особистий вклад в загальні результати роботи або до державних і професійних свят та ювілейних дат.
За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
Переглядів: 197500
Уряд 09 серпня 2023 року прийняв нову постанову щодо розмірів грошового забезпечення військовослужбовців та додаткової винагороди. До цього розміри виплат змінювалися 1 лютого 2023 року.
Переглядів: 654305
Робітники в органах державної влади не є посадовими особами, мають менші оклади, але без них діяльність самого владного органу стане просто технічно неможливо. Як визначаються посадові оклади вантажників, водіїв, двірників, ремонтників, будівельників та інших обслуговуючих робітників – у цьому огляді.
Переглядів: 18269
Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
Переглядів: 9910
Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
Переглядів: 5160
Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
Переглядів: 211810
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою