Робочий час

«Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – професійний портал для бухгалтерів бюджетних установ та органів місцевого самоврядування. На порталі oblikbudget.com.ua відкритий доступ до новин про останні зміни в законодавстві, публікуються пояснення для бухгалтерів-бюджетників, кадровиків ОМС, держслужбовців.

Для зареєстрованих користувачів порталу «Бухгалтерія для бюджету та ОМС»  доступні сотні експертних статтей з бланками та зразками звітів, податкових декларацій, первинних документів тощо. Бухгалтер-бюджетник завжди знайде потрібне рішення у профільній рубриці «Запитання та відповіді».

Ви також можете обрати для постійного користування професійні видання для бухгалтерів бюджетної сфери: «Головбух Бюджет» і «Головбух Праця та Зарплата».

ОТРИМАТИ ДЕМОДОСТУП

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
Переглядів: 3334
Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
Переглядів: 10059
Тримайте оновлений розрахунок норм тривалості робочого часу на 2024 рік. Норми робочого часу 2024 розраховані для п’ятиденного робочого тижня.
Переглядів: 5771
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Переглядів: 11161
Табель обліку робочого часу – це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?
Переглядів: 146591
Гнучкий режим роботи може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
Переглядів: 6647
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою