Державна служба

Державна служба в Україні передбачає:

Також державні службовці отримують посадові оклади на основі єдиної тарифної сітки (ЄТС), яка має змінюватися щорічно. Від звичайних працівників державні службовці також відрізняються доплатами, можливістю отримати додаткову відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
Переглядів: 75742
Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
Переглядів: 12933
Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
Переглядів: 49169
Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
Переглядів: 47420
Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
Переглядів: 9544
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою