Субвенції

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2024 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Переглядів: 3904
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
Переглядів: 50602
Освітня субвенція з державного бюджету покликана ОМС утримувати школи, професійно-технічні училища коледжі, які мають фінансуватися за рахунок місцевих бюджетів. Механізм її розподілу базується на складній формулі й МОН в інформаційній довідці показало ті цифри, які впливали на розподіл освітньої субвенції у 2021 році. Призначення, наповнення та приклад такої довідки – у цьому огляді.
Переглядів: 7385
Розглянемо, якими були особливості формування доходів та видатків місцевих бюджетів на 2021 рік, а також структуру їх доходів і видатків на основі відкритих даних.
Переглядів: 22492
Місцеві бюджети зазнали деяких новацій у 2021 році, серед яких зміни у розподілі освітньої субвенції, створення місцевих фінансових органів, поява субвенцій для забезпечення подачі кисню хворим на COVID-19, паливний акциз та деякі інші зміни. Про актуальні зміни та деякі цифри підтримки місцевих бюджетів 2021 – у цьому огляді.
Переглядів: 8549
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою