Бюджетна класифікація

Економічна класифікація видатків бюджету

За своєю сутністю бюджетна класифікація – це таблиця з кодами надходжень місцевого або державного бюджету бюджету.

Бюджетна класифікація використовується під час сплати ПДФО, військового збору за себе, податок на нерухоме майно, земельний податок, транспортний податок та інші.

Важливо відрізняти бюджетну класифікацію від КЕКВ – кодів економічної класифікації видатків, які використовуються лише бюджетними установами в обліку своїх видатків та витрат.

За бюджетною класифікацією всі податкові надходження – це коди, які починаються з «1».

Кабмін Постановою № 765 вніс зміни до Порядку № 590 — дозволив підприємствам, які постачають бюджетним установам товари, виконують роботи і надають послуги, відкривати небюджетні рахунки на їх ім’я в Казначействі. Бухгалтерську спільноту непокоїть запитання: чи зможуть тепер бюджетні установи своєчасно розраховуватися з постачальниками за товари, виконані роботи і надані послуги, якщо підприємства відкриють у Казначействі небюджетні рахунки?
Переглядів: 11790
Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11. Код кожної бюджетної програми відповідає коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету
Переглядів: 14232
Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
Переглядів: 35803
Тимчасова класифікація видатків та кредитування місцевих бюджетів (з перехідною таблицею до функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету) затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. №11.
Переглядів: 6411
Класифікація кредитування бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. №11. До неї розробили інструкцію щодо застосування класифікації кредитування бюджету (наказ Мінфіну від 12.03.2012 №333).
Переглядів: 3136
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою