Відповідь
Спочатку потрібно визначитися, що установа має створити: основний засіб чи інші необоротні матеріальні активи та якою буде вартість такого об’єкту. І що саме ви включаєте в поняття «комп’ютерна мережа».
Якщо установа планує створити об’єкт інших необоротних матеріальних активів, тоді витрати проводьте за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» і формуйте вартість капітальних інвестицій в інші необоротні матеріальні активи.
Якщо ви створюєте об’єкт основних засобів — тоді це капітальні інвестиції в основні засоби і відповідно видатки проводьте за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування».
А якщо в бухгалтерському обліку установи окремо рахуються комп’ютери, а мережа — це лише кабелі і витратні матеріали і сума витрат незначна, то на підставі відповідного акта такі витрати списуйте на витрати звітного періоду.
Замовник хоче перерозподілити видатки у межах загального обсягу бюджетних призначень. Бюджетне законодавство не забороняє цього. Треба лише правильно все зробити
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Програмна класифікація видатків — основа для правильного формулювання бюджетної програми. У статті пояснимо, як складати бюджетні програми у 2025 році, як визначати їх код та сформулювати назву.
Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
Кабмін Постановою № 765 вніс зміни до Порядку № 590 — дозволив підприємствам, які постачають бюджетним установам товари, виконують роботи і надають послуги, відкривати небюджетні рахунки на їх ім’я в Казначействі. Бухгалтерську спільноту непокоїть запитання: чи зможуть тепер бюджетні установи своєчасно розраховуватися з постачальниками за товари, виконані роботи і надані послуги, якщо підприємства відкриють у Казначействі небюджетні рахунки?
Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11. Код кожної бюджетної програми відповідає коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету
Тимчасова класифікація видатків та кредитування місцевих бюджетів (з перехідною таблицею до функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету) затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. №11.