Відпускні

Калькулятор днів щорічної відпустки

У листопаді 2023 року Верховна Рада прийняла, новий закон про надання та використання відпусток. Експерти порталу «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» з урахуванням нових норм законодавства підготували такі статті:

Одним з найбільш популярних запитань, які турбують наших читачів у 2024 році, вже стало «Чи потрібно подавати заяву про відпустку за власний рахунок особисто». Тож радимо ознайомитися з відповідю та скористатися експертними зразками документів:

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
Переглядів: 46195
Окрім основної відпустки чимало бюджетників мають додаткові відпустки. Одним з різновидом таких відпусток є щорічні додаткові відпустки, наприклад за вислугу років. Які правила їхнього надання, чим щорічні додаткові відпустки відрізняються від щорічних основних відпусток та інших додаткових відпусток – у цьому огляді.
Переглядів: 32862
Додаткова відпустка на дітей в Україні є соціальною гарантією від держави. За яких умов нею можна скористатися та як здійснюється оплата такої відпустки – з’ясуємо разом.
Переглядів: 106663
Перевірте, чи правильно ви обчислюєте стаж для додаткової відпустки, та будьте впевнені, що не повертатимете на вимогу ревізорів суму відпускних до бюджету.
Переглядів: 16046
Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
Переглядів: 248340
✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
Переглядів: 338659
Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
Переглядів: 223573
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою