Інвентаризація

Нестача при інвентаризації – як діяти

Проведення інвентаризації основних засобів є обов'язковим для бюджетних установ.

Щорічна інвентаризація забезпечує достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Перевірці підлягають усі активи, основні засоби і зобов’язання установи, їх фактична наявність, стан, відповідність критеріям визнання і оцінка.

У рубриці знайдете:

В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
Переглядів: 26315
Інвентаризація розрахунків в бюджетних установах забезпечується посадовою особою, яка здійснює керівництво установою та створює необхідні умови для її проведення. За несвоєчасне або неякісне проведення інвентаризації грошових коштів і матеріальних цінностей, аудитори мають право накласти штраф.
Переглядів: 8276
Інвентаризаційна комісія не виявила активи, які бухгалтерська служба установи обліковує. Якими документами оформити нестачу при інвентаризації, як оцінити, облікувати та відшкодувати збитки?
Переглядів: 15318
Проведення інвентаризації ➤ що інвентаризувати ➤ коли обов'язкова інвентаризація ➤ хто проводить ➤ терміни проведення ➤ етапи інвентаризації ➤ як оформити результати
Переглядів: 94754
Результати інвентаризації комісія, створена в установі, оформлює відповідно до законодавства у протокол. Якщо члени інвентаризаційної комісії новачки у цій справі, краще скласти протокол за експертним зразком.
Переглядів: 69220
⛔️ Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Її проведення потребує належного документування. ✔️ У цій добірці – усі необхідні бланки інвентаризації.
Переглядів: 134841
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою