Відповіді на запитання за темою Інвентаризація

Яким документом оприбуткувати лишки
Під час інвентаризації комісія виявила активи, які установа не обліковує на своєму балансі, та визнала їх лишками. Як та яким документом оприбуткувати такі лишки?
3825
Як зреагує Держаудитслужба, якщо керівник відмовиться від інвентаризації
Посадові особи Держаудитслужби розпочали ревізію фінансово-господарської діяльності установи. У перший день ревізії вони вирішили провести інвентаризацію, але керівник їм відмовив. Чи має право Держаудитслужба вимагати від керівника установи провести інвентаризацію та як зреагують ревізори на такі дії керівника?
632
Чи можна списати старі меблі без утилізації
Інвентаризаційна комісія лікарні виявила понад 200 одиниць зношених і непридатних для подальшого використання меблів. Чи має право комісія самостійно утилізувати старі меблі — спалити? Власної котельні лікарня не має. Як документувати таку утилізацію?
12223
Чи включати до інвентаризаційної комісії бухгалтера, який є матеріально відповідальною особою
Міська рада територіальної громади проводить річну інвентаризацію складу. Посади комірника в штатному розписі немає, тому матеріально відповідальною особою є бухгалтер з матеріалів. Чи можна включати його до складу комісії з інвентаризації, адже він проводитиме інвентаризацію і буде відображати її результати? Якщо не можна, то кого тоді призначити матеріально відповідальною особою?
2785
Чи потрібно присвоювати інвентарні номери нематеріальним активам
Під час інвентаризації комісія виявила, що установа має на балансі нематеріальний актив — комп’ютерну програму, на яку установі передали майнові права, без інвентарного номера. Чи потрібно присвоювати інвентарний номер нематеріальному активу?
2553
Звільняється матеріально відповідальна особа. Кому передати цінності
Керівник установи звільнив з роботи завідувача господарством. Претендент на цю посаду вже є. Як правильно оформити передачу справ між матеріально відповідальними особами? Чи можуть на час прийому-передачі справ посаду завідуючого господарством обіймати два працівники?
10494