Первинні документи

Акт виконаних робіт – зразок

Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» визначає первинні документи як документи, які містять відомості про господарську операцію.

Саме первинні документи є підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій.

Наразі законодовство дозволяє обмінюватися в електронному вигляді такими первинними документами:

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
Переглядів: 60118
Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
Переглядів: 13563
Коли складається дефектний акт та хто може обстежити об’єкт щодо наявності дефектів. Експерт пояснює в деталях та надає дефектний акт – зразок 2024.
Переглядів: 91232
Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
Переглядів: 66921
⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
Переглядів: 229549
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою