Первинні документи

Акт виконаних робіт – зразок

Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» визначає первинні документи як документи, які містять відомості про господарську операцію.

Саме первинні документи є підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій.

Наразі законодовство дозволяє обмінюватися в електронному вигляді такими первинними документами:

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
Переглядів: 211293
✔️Доповідна записка бухгалтера – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
Переглядів: 83269
Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів.
Переглядів: 93228
Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
Переглядів: 277803
✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2023 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
Переглядів: 256730
Завантажуйте актуальний в епоху е-лікарняних бланк заяви-розрахунку на отримання лікарняних і заповнюйте його за зразком. Також знайдете приклад заповнення повідомлення про сплату.
Переглядів: 99563
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою