Закупівлі в ProZorro

Портал «Бухгалтерія для бюджету та ОМС» – джерело надійної та перевіреної інформації про новації податкового законодавства, актуальну звітність та правила проведення перевірок.

Що найбільше цікавить наших читачів у 2023 році:

Для наших постійних користувачів відкрита можливість отримати подарунковий демодоступ до журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»:

Демодоступ до журналу «Головбух Бюджет» Демодоступ до журналу «Головбух Праця та Зарплата»
Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Переглядів: 37350
Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
Переглядів: 2129
Про публічні закупівлі можна писати багато, починаючи від порогових цін і закінчуючи строками здійснення тих чи інших процедур. У цій статті ми зібрали законодавчі зміни до ЗУ про публічні закупівлі . Вони здебільшого пов’язані з COVID-19, а також виокремленням оборонних закупівель. Узагальнити та розібратися у цьому всьому допоможе проста пам’ятка.
Переглядів: 3627
В електронній системі закупівель із 01.11.2019 активне поле — «Джерело фінансування». Його розробники додали з огляду на зміни, внесені до форм документів у сфері публічних закупівель наказом Мінекономіки від 21.03.2019 № 463. Той, хто вже оголошував тендер у листопаді, вже в курсі цього технічного нововведення. Для решти пояснимо, як це поле заповнювати.
Переглядів: 1092
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою