Що робити якщо замовник оголосив спрощену закупівлю, але підписав не з робочого місця

430

Запитання

Якщо замовник оголосив спрощену закупівлю, але підписав ключом уповноваженої особи не з робочого місця, не з особистого кабінета уповноваженої особи - це порушення? Що робити - відмінити закупівлю чи все ж залишити?

Відповідь

Звернімося до вимог розміщення інформації в ЕСЗ: Замовник розміщує інформацію шляхом заповнення електронних полів та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника. Після того, як внесена інформація в електронні поля, на неї накладають КЕП посадової особи (п. 3 Порядку розміщеня інформації в ЕСЗ, затвердеженого наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082).

Тобто діє вимога оприлюднювати інформацію та документи через службовий кабінет замовника, прив’язки щодо робочого місця певної УО Порядок не містить.

Після накледення на інформацію КЕП, вона має бути відображена на ProZorro.

Отже, просто перевірте, чи оприлюднене оголошення на ProZorro. А відміняти закупівлю не потрібно.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3556

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34668

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5594

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29039