Відповіді на запитання за темою Публічні закупівлі

Дозакупівля частини товару за одним кодом: чи потрібний тендер
Замовник навесні провів спрощену закупівлю, щоб придбати ліжка на суму 198 тис. грн. Тепер йому потрібно за цим самим кодом ДК закупити матраци. Яку закупівлю проводити замовнику, якщо вартість закупівлі буде більша за 200 тис. грн?
673
Чи можна змінити технічні вимоги, коли укладаєте договір у переговорній процедурі
Замовник двічі скасував відкриті торги, а після цього провів переговорну процедуру закупівлі. Чи можна в момент, коли сторони підписуватимуть договір, відкоригувати технічні вимоги?
479
Чи можливо заключити договір з попереднім підрядником
У 2019 році був заключений договір на виконання капітального ремонту, в 2020 році його було продовжено. А у 2020 році проведено коригування по даному об'єкту і збільшено вартість по проекту. Сесією додатково виділено кошти на дані роботи. Чи можливо заключити договір саме з тим підрядником, що був спочатку?
707
Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір
Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір, якщо є два різних джерела фінансування? Місцевий бюджет через казначейство та Приватбанк (гроші НСЗУ). Звіт повинен бути за одним кодом закупівлі? Чи це різні коди через різні джерела фінансування?
876
Чи можливо оголосити спрощену закупівлю, що була скасована через відсутність заявників
У січні 2020 року 2 рази оголошувалась спрощена закупівля по коду 791200001 на виплату авторської винагороди роялті. Два рази спрощена закупівля була скасована через відсутність заявників. Чи можливо ще раз оголосити спрощену закупівлю по цьому коду? Чи не буде вважатися, що ми вкупі перевищили суму 200 000 та повинні тепер проводити відкриті торги?
629
Чи сумуються в одному ДК поточні ремонті роботи на різних об'єктах
Потрібно провести поточний ремонт в туалеті в школі. Але ми вже по цьому коду (облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням ДК 453300009) робили ремонт в іншій школі. Питання: поточні ремонти в одному ДК сумуються чи йдуть окремо по кожному об'єкту? Якщо сумуються, то вже не можна робити по цьому коду спрощену закупівлю, а мають бути відкриті торги (сума попередньго ремонту 179 000 грн)?
2264
Що робити якщо замовник оголосив спрощену закупівлю, але підписав не з робочого місця
Якщо замовник оголосив спрощену закупівлю, але підписав ключом уповноваженої особи не з робочого місця, не з особистого кабінета уповноваженої особи - це порушення? Що робити - відмінити закупівлю чи все ж залишити?
361
Чи може стороння організація проводити закупівлі замість замовника
У замовника діє тендерний комітет. Чи може замовник призначити будь-якого члена тендерного комітету уповноваженою особою? Чи повинна уповноважена особа додатково отримувати посвідчення чи здавати екзамени на підтвердження кваліфікації? Чи відповідатиме вона після 19 квітня за проведення тендеру, якщо замовник залучає сторонню організацію для закупівель?
415