Чи сумуються в одному ДК поточні ремонті роботи на різних об'єктах

3967

Запитання

Потрібно провести поточний ремонт в туалеті в школі. Але ми вже по цьому коду (облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням ДК 453300009) робили ремонт в іншій школі. Питання: поточні ремонти в одному ДК сумуються чи йдуть окремо по кожному об'єкту? Якщо сумуються, то вже не можна робити по цьому коду спрощену закупівлю, а мають бути відкриті торги (сума попередньго ремонту 179 000 грн)?

Відповідь

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Предмет закупівлі — це товари, роботи чи послуги, які замовник закуповує в межах єдиної процедури закупівлі або проведення спрощеної закупівлі.

Новий Порядок визначення предмета закупівель Мінекономіки затвердило наказом від 15.04.2020 № 708.

Пункт 3 розд. ІІ Порядку № 708. Він встановлює правила визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту. Його замовник визначає:

  • за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури;
  • згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011.

Тобто у Порядку № 708 передбачена вимога – визначати за об’єктами – окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури.

Отже замовник в межах єдиної процедури закупівлі має визначити предмет закупівлі послуг з поточного ремонту за об’єктами будівництва, перелік яких вказаний у Порядку № 708.

А вже коли замовник відображає інформацію про цей предмет закупівлі в ЕСЗ, то на вимогу Порядку № 1082 він зазначає відповідний цифровий код та назву Єдиного закупівельного словника.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7631

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11589

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6900

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38677