Чи сумуються в одному ДК поточні ремонті роботи на різних об'єктах

2244

Запитання

Потрібно провести поточний ремонт в туалеті в школі. Але ми вже по цьому коду (облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням ДК 453300009) робили ремонт в іншій школі. Питання: поточні ремонти в одному ДК сумуються чи йдуть окремо по кожному об'єкту? Якщо сумуються, то вже не можна робити по цьому коду спрощену закупівлю, а мають бути відкриті торги (сума попередньго ремонту 179 000 грн)?

Відповідь

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Предмет закупівлі — це товари, роботи чи послуги, які замовник закуповує в межах єдиної процедури закупівлі або проведення спрощеної закупівлі.

Новий Порядок визначення предмета закупівель Мінекономіки затвердило наказом від 15.04.2020 № 708.

Пункт 3 розд. ІІ Порядку № 708. Він встановлює правила визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту. Його замовник визначає:

  • за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури;
  • згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011.

Тобто у Порядку № 708 передбачена вимога – визначати за об’єктами – окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури.

Отже замовник в межах єдиної процедури закупівлі має визначити предмет закупівлі послуг з поточного ремонту за об’єктами будівництва, перелік яких вказаний у Порядку № 708.

А вже коли замовник відображає інформацію про цей предмет закупівлі в ЕСЗ, то на вимогу Порядку № 1082 він зазначає відповідний цифровий код та назву Єдиного закупівельного словника.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
2981

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33853

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4893

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28093