Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір

1161

Запитання

Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір, якщо є два різних джерела фінансування? Місцевий бюджет через казначейство та Приватбанк (гроші НСЗУ). Звіт повинен бути за одним кодом закупівлі? Чи це різні коди через різні джерела фінансування?

Відповідь

Предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 22 ч. 1 ст.1 Закону № 922).

Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Порядок визначення предмета закупівлі Мінекономіки затвердило наказом від 15.04.2020 № 708. Ним і потрібно керуватися замовнику, коли він визначає предмет закупівлі і оприлюднює інформаців в ЕСЗ про закупівлю такого предмета.

У Порядку № 708 немає прив’язки до джерела фінансування. Отже, предмети закупівлі визначаємо чітко за встановленими у Порядку № 708 правилами і не ділимо за джерелом фінансування.

Інформація про джерело фінансування потрібна уповноваженому органу для аналізу закупівель. Тому вказуйте в електронній системі закупівель у відведених для цього полях. Якщо джерел фінансування кілька, в ЕСЗ є можливість про це зазначити.

Як це зробити, ми детально пояснювали тут

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4966

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1655

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
6412

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4927