Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір

981

Запитання

Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір, якщо є два різних джерела фінансування? Місцевий бюджет через казначейство та Приватбанк (гроші НСЗУ). Звіт повинен бути за одним кодом закупівлі? Чи це різні коди через різні джерела фінансування?

Відповідь

Предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 22 ч. 1 ст.1 Закону № 922).

Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Порядок визначення предмета закупівлі Мінекономіки затвердило наказом від 15.04.2020 № 708. Ним і потрібно керуватися замовнику, коли він визначає предмет закупівлі і оприлюднює інформаців в ЕСЗ про закупівлю такого предмета.

У Порядку № 708 немає прив’язки до джерела фінансування. Отже, предмети закупівлі визначаємо чітко за встановленими у Порядку № 708 правилами і не ділимо за джерелом фінансування.

Інформація про джерело фінансування потрібна уповноваженому органу для аналізу закупівель. Тому вказуйте в електронній системі закупівель у відведених для цього полях. Якщо джерел фінансування кілька, в ЕСЗ є можливість про це зазначити.

Як це зробити, ми детально пояснювали тут

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3559

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34674

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5599

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29041