Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір

1423

Запитання

Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір, якщо є два різних джерела фінансування? Місцевий бюджет через казначейство та Приватбанк (гроші НСЗУ). Звіт повинен бути за одним кодом закупівлі? Чи це різні коди через різні джерела фінансування?

Відповідь

Предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 22 ч. 1 ст.1 Закону № 922).

Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Порядок визначення предмета закупівлі Мінекономіки затвердило наказом від 15.04.2020 № 708. Ним і потрібно керуватися замовнику, коли він визначає предмет закупівлі і оприлюднює інформаців в ЕСЗ про закупівлю такого предмета.

У Порядку № 708 немає прив’язки до джерела фінансування. Отже, предмети закупівлі визначаємо чітко за встановленими у Порядку № 708 правилами і не ділимо за джерелом фінансування.

Інформація про джерело фінансування потрібна уповноваженому органу для аналізу закупівель. Тому вказуйте в електронній системі закупівель у відведених для цього полях. Якщо джерел фінансування кілька, в ЕСЗ є можливість про це зазначити.

Як це зробити, ми детально пояснювали тут

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7631

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11591

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6900

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38677