Чи можна "розбити" закупівлю по одному коду на декілька до 50 000 грн

657

Запитання

Якщо річна сума закупівлі по одному коду 150 000 грн, чи можливо в маркеті Прозорро розбити закупівлю на декілька до 50 000 грн?

Відповідь

Готуємося до планування закупівель на наступний рік

Закон дозволяє використовувати Прозорро маркет, якщо потрібно закупити товар на суму до 50 тисяч. І така можливість наразі в електронній системі реалізована.

Також п. 7 ч. 7 ст. 3 Закону № 922 як підставу не застосовувати спрощену закупівлю під час закупівлі товарів передбачає закупівлю з використанням електронного каталогу. Однак наразі цього зробити замовник не може. На затвердженні в КМУ зараз проект НПА, що урегулює усі закупівлі через Прозорро маркет, у т.ч. зробить можливими закупівлі на суми від 50 тисяч до понадпорогових меж.

відпустка на дітей заява

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3836

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35036

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5827

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29352