Помилка в імені працівника: як виправити наказ про прийняття та інші документи

4230

Запитання

Працівницю оформляли на роботу 01.06.2020 і припустилися помилки в імені — Єлізавета замість Єлизавета. Зараз працівниця оформила е-лікарняний, але в кабінеті роботодавця на вебпорталі ПФУ її не бачимо через цю неточність. Як виправити помилку в наказі? Чи подавати до ДПС нове повідомлення про прийняття на роботу?

Відповідь

Виправте помилку у всіх кадрових та бухгалтерських документах. Насамперед внесіть зміни до наказу про прийняття та всіх інших управлінських документів, в яких неправильно вказали ім’я працівниці, наказів про відпустку. Якщо в наказах про відпустку можна акуратно виправити букву в імені працівниці, виправте.

Приклад наказу про внесення змін до наказу про прийняття:

Помилка в імені працівника: як виправити наказ про прийняття та інші документи

Якщо бухгалтер у фінансовій звітності вказував повне ім’я працівника, необхідно подати виправлену звітність.

Нема потреби видавати окремий наказ, щоб доручити працівникам унести зміни до документів. Підстава для внесення таких змін — наказ про внесення змін до наказу про прийняття.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Складання первинних документів бухгалтерського обліку

Як відомо, первинні документи є підставою для відображення господарських операцій в обліку. Про зміни до вимог складання первинних документів та їх взаємозв’язок з фінансовою звітністю – в консультації.
48280

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
60477

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
12419