Статті за темою Інвентаризація

Інвентаризація основних засобів: порядок проведення
В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
27459
Інвентаризація розрахунків в бюджетних установах
Інвентаризація розрахунків в бюджетних установах забезпечується посадовою особою, яка здійснює керівництво установою та створює необхідні умови для її проведення. За несвоєчасне або неякісне проведення інвентаризації грошових коштів і матеріальних цінностей, аудитори мають право накласти штраф.
8711
Нестача при інвентаризації: як діяти
Інвентаризаційна комісія не виявила активи, які бухгалтерська служба установи обліковує. Якими документами оформити нестачу при інвентаризації, як оцінити, облікувати та відшкодувати збитки?
17345
Порядок проведення інвентаризації 2023
Проведення інвентаризації ➤ що інвентаризувати ➤ коли обов'язкова інвентаризація ➤ хто проводить ➤ терміни проведення ➤ етапи інвентаризації ➤ як оформити результати
100081
Протокол інвентаризаційної комісії – бланк та зразок
Результати інвентаризації комісія, створена в установі, оформлює відповідно до законодавства у протокол. Якщо члени інвентаризаційної комісії новачки у цій справі, краще скласти протокол за експертним зразком.
74967
Використовуйте актуальні бланки інвентаризації
⛔️ Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Її проведення потребує належного документування. ✔️ У цій добірці – усі необхідні бланки інвентаризації.
142442
Наказ про проведення інвентаризації – зразок від експерта
Час згадати про інвентаризацію, яку має щорічно проводити установа напередодні складання річної звітності. Започатковує цей важливий процес – наказ про проведення інвентаризації. Скачайте наш зразок наказу про проведення інвентаризації у році.
128893
Акт звірки розрахунків: готовий зразок
Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.
29332