Статті за темою Субвенції

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
4130
Субвенція місцевим бюджетам
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
51297
Інформаційна довідка щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції
Освітня субвенція з державного бюджету покликана ОМС утримувати школи, професійно-технічні училища коледжі, які мають фінансуватися за рахунок місцевих бюджетів. Механізм її розподілу базується на складній формулі й МОН в інформаційній довідці показало ті цифри, які впливали на розподіл освітньої субвенції у 2021 році. Призначення, наповнення та приклад такої довідки – у цьому огляді.
7449
Новації для місцевих бюджетів
Місцеві бюджети зазнали деяких новацій у 2021 році, серед яких зміни у розподілі освітньої субвенції, створення місцевих фінансових органів, поява субвенцій для забезпечення подачі кисню хворим на COVID-19, паливний акциз та деякі інші зміни. Про актуальні зміни та деякі цифри підтримки місцевих бюджетів 2021 – у цьому огляді.
8579