Як часто необхідно проводити моніторинг виконання завдань і ключових показників держслужбовцями

389

Запитання

З якою періодичністю необхідно проводити моніторинг виконання завдань і ключових показників державними службовцями?

Відповідь

Детальний матеріал

Три категорії посад державної служби – ранги, заборони та спеціальні вимоги

Переглянути

Процедура оцінювання в цілому, як і алгоритм визначення завдань і ключових показників, регулюються ст. 44 Закону «Про державну службу» (далі – Закон) та Порядком проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 23 серпня 2017 року № 640, (далі – Порядок).

НАДС звертає увагу, що у 2024 році зміни до наведених положень Закону та Порядку не вносились. Таким чином, завдання і ключові показники на 2025 рік визначаються в такому ж порядку, як вони визначались на 2024 рік.

🏄🏻‍♀️Відпускні: прочитайте 9 відповідей перед літом

Умови проведення моніторингу виконання завдань передбачені п. 11-1 Порядку. Моніторинг виконання завдань і ключових показників проводиться з метою:

  • відстеження прогресу виконання визначених для державного службовця завдань;
  • аналізу інформації про стан досягнення завдань, установлених для відповідного державного органу;
  • контролю своєчасності та якості процесу виконання завдань;
  • визначення потреби у необхідності коригування процесу або результату виконання завдання;
  • а також надання допомоги для належного виконання завдань.

Моніторинг виконання завдань і ключових показників проводиться особою, яка їх визначила. Моніторинг виконання завдань і ключових показників, визначених для державних службовців, які займають посади державних секретарів міністерств, проводиться відповідним міністром.

Отже, періодичність проведення зазначеного моніторингу нормативно не встановлена. НАДС вважає, що таку періодичність доцільно визначати виходячи із необхідної частоти його проведення, змісту завдань і строків їх виконання. Крім того, в державному органі може бути створена та затверджена загальна система моніторингу, яка передбачатиме обов’язковий періодичний, наприклад щоквартальний, моніторинг виконання завдань і ключових показників державними службовцями цього органу.

За інформацією НАДС

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як перевести держслужбовця з РДА в орган місцевого самоврядування

Держслужбовців можуть переводити з районних держадміністрацій до органів місцевого самоврядування. У статті розберемо порядок переведення, як оформити контракт, що писати в трудовій книжці та як діяти з рангом держслужбовця
7993

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
11374

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
86330

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації
20099