Як часто необхідно проводити моніторинг виконання завдань і ключових показників держслужбовцями

20

Запитання

З якою періодичністю необхідно проводити моніторинг виконання завдань і ключових показників державними службовцями?

Відповідь

Детальний матеріал

Три категорії посад державної служби – ранги, заборони та спеціальні вимоги

Переглянути

Процедура оцінювання в цілому, як і алгоритм визначення завдань і ключових показників, регулюються ст. 44 Закону «Про державну службу» (далі – Закон) та Порядком проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 23 серпня 2017 року № 640, (далі – Порядок).

НАДС звертає увагу, що у 2024 році зміни до наведених положень Закону та Порядку не вносились. Таким чином, завдання і ключові показники на 2025 рік визначаються в такому ж порядку, як вони визначались на 2024 рік.

📝 Як бюджетнику завершити 2024 рік: 10 важливих справ

Умови проведення моніторингу виконання завдань передбачені п. 11-1 Порядку. Моніторинг виконання завдань і ключових показників проводиться з метою:

  • відстеження прогресу виконання визначених для державного службовця завдань;
  • аналізу інформації про стан досягнення завдань, установлених для відповідного державного органу;
  • контролю своєчасності та якості процесу виконання завдань;
  • визначення потреби у необхідності коригування процесу або результату виконання завдання;
  • а також надання допомоги для належного виконання завдань.

Моніторинг виконання завдань і ключових показників проводиться особою, яка їх визначила. Моніторинг виконання завдань і ключових показників, визначених для державних службовців, які займають посади державних секретарів міністерств, проводиться відповідним міністром.

Отже, періодичність проведення зазначеного моніторингу нормативно не встановлена. НАДС вважає, що таку періодичність доцільно визначати виходячи із необхідної частоти його проведення, змісту завдань і строків їх виконання. Крім того, в державному органі може бути створена та затверджена загальна система моніторингу, яка передбачатиме обов’язковий періодичний, наприклад щоквартальний, моніторинг виконання завдань і ключових показників державними службовцями цього органу.

За інформацією НАДС

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

В статті розглянуто особливості функціонування державної служби в умовах воєнного стану, а також: законодавче регулювання і мотиви зайняття посади державної служби, зарплата, надбавки та соціальні гарантії для держслужбовців
48683

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
12450

Зарплата держслужбовців 2025

Оплата праці за посадами державної служби 2025 року як і минулого обмежується розміром та кількістю виплат згідно з Держбюджетом-2025. І хоча наразі маємо проєкт цього акта, вже однозначно можна сказати, чи буде підвищення зарплати держслужбовцям у 2025 році. Розглянемо детальніше якою буде зарплата держслужбовців, чи переглянуть посадові оклади на 2025 рік.
14130

Електронна декларація – заповнення

З 11 жовтня 2024 року набула чинності оновлена форма електронної декларації. Оновлене й повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
70313