Що необхідно врахувати при визначенні держслужбовцю термінів завдань і ключових показників

168

Запитання

Який має бути строк виконання завдань, якщо визначення результатів виконання завдань проходить у кінці жовтня? Чи доцільно визначати завдання на весь звітний рік?

Відповідь

Детальний матеріал

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Переглянути

Процедура оцінювання в цілому, як і алгоритм визначення завдань і ключових показників, регулюються ст. 44 Закону «Про державну службу» (далі – Закон) та Порядком проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640, (далі – Порядок).

НАДС звертає увагу, що у 2024 році зміни до наведених положень Закону та Порядку не вносились. Таким чином, завдання і ключові показники держслужбовцям на 2025 рік визначаються в такому ж порядку, як вони визначались на 2024 рік.

Оплата праці держслужбовців — 2025

Частиною 9 ст. 44 Закону встановлено, що державні службовці, які отримали відмінні оцінки за результатами оцінювання, підлягають преміюванню відповідно до цього Закону.

Згідно з п. 13 Порядку визначення результатів виконання завдань проводиться у жовтні – грудні за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу (розпорядження) про визначення результатів їх виконання. Таким чином, для преміювання відмінників в поточному бюджетному періоді, всі етапи оцінювання мають бути реалізовані до завершення цього періоду, тобто до завершення поточного року.

При визначенні державному службовцю завдань і ключових показників, а також термінів їх виконання, необхідно враховувати, що оцінювати результати доведеться у жовтні або в листопаді. Якщо виконання завдання фактично має бути завершено в грудні звітного року, то його доцільно розділити на етапи, виконання яких має бути здійснено не пізніше видання відповідного наказу (розпорядження), і зазначати саме їх.

За інформацією НАДС

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше
119634

Електронна декларація – заповнення

З 11 жовтня 2024 року набула чинності оновлена форма електронної декларації. Змін зазнало й повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож маємо для вас детальний алгоритм заповнення електронної декларації.
73701