Статті за темою Перевірки бюджетних установ

Перевірки Держпраці у 2024 році
У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно.
4417
Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки
Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
11562
Перевірка в органах місцевого самоврядування
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
7335
Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів
Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
12424
Мораторій на перевірки у 2023 році або хто може перевіряти бюджетні установи та ОМС
Триває мораторій на перевірки, який було запроваджено після введення воєнного стану. Але Кабміном вже внесено в Верховну Раду проєкт закону про скасування податкових пільг та мораторію на податкові перевірки.
28016