Відповіді на запитання за темою Предмет закупівлі

Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір
Як правильно оприлюднювати в Прозорро звіти про укладений договір, якщо є два різних джерела фінансування? Місцевий бюджет через казначейство та Приватбанк (гроші НСЗУ). Звіт повинен бути за одним кодом закупівлі? Чи це різні коди через різні джерела фінансування?
864
Чи можливо оголосити спрощену закупівлю, що була скасована через відсутність заявників
У січні 2020 року 2 рази оголошувалась спрощена закупівля по коду 791200001 на виплату авторської винагороди роялті. Два рази спрощена закупівля була скасована через відсутність заявників. Чи можливо ще раз оголосити спрощену закупівлю по цьому коду? Чи не буде вважатися, що ми вкупі перевищили суму 200 000 та повинні тепер проводити відкриті торги?
621
Чи сумуються в одному ДК поточні ремонті роботи на різних об'єктах
Потрібно провести поточний ремонт в туалеті в школі. Але ми вже по цьому коду (облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням ДК 453300009) робили ремонт в іншій школі. Питання: поточні ремонти в одному ДК сумуються чи йдуть окремо по кожному об'єкту? Якщо сумуються, то вже не можна робити по цьому коду спрощену закупівлю, а мають бути відкриті торги (сума попередньго ремонту 179 000 грн)?
2244