Чи мають право відокремлені підрозділи, які використовують РРО/ПРРО, здавати готівкову виручку до банку без оприбуткування її в касі установи

572

Запитання

Чи мають право відокремлені підрозділи установ/підприємств, які використовують РРО та/або ПРРО, або РК, ведуть КОРО, здавати отриману готівкову виручку до банку через інкасаторів без її оприбуткування в касі установи/підприємства?

Відповідь

Бюджетні новації — 2021

Відокремлені підрозділи установ/підприємств, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО, або розрахункові книжки, ведуть книги обліку розрахункових операцій, мають право здавати отриману готівкову виручку до кас юридичних осіб або банку чи небанківської фінансової установи через інкасаторів без її оприбуткування в касі установи/підприємства.

ЗІР, категорія 109.15

Чи мають право відокремлені підрозділи, які використовують РРО/ПРРО, здавати готівкову виручку до банку без оприбуткування її в касі установи
Тетяна НИЖНИК,керівник експертної групи МСFR Головбух
Видаєте зарплату чи премію, виплачуєте аванси на господарські потреби чи відрядження, приймаєте кошти від контрагентів? Маєте знати готівкові новації.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
118780

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
299223

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9698

Переоцінка основних засобів: проводки

В балансі бюджетної установи усі активи, у т. ч. основні засоби, визнають за вартістю придбання, яка з часом змінюється. І тоді потрібна переоцінка основних засобів.
17811