Чи мають право відокремлені підрозділи, які використовують РРО/ПРРО, здавати готівкову виручку до банку без оприбуткування її в касі установи

754

Запитання

Чи мають право відокремлені підрозділи установ/підприємств, які використовують РРО та/або ПРРО, або РК, ведуть КОРО, здавати отриману готівкову виручку до банку через інкасаторів без її оприбуткування в касі установи/підприємства?

Відповідь

Бюджетні новації — 2021

Відокремлені підрозділи установ/підприємств, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО, або розрахункові книжки, ведуть книги обліку розрахункових операцій, мають право здавати отриману готівкову виручку до кас юридичних осіб або банку чи небанківської фінансової установи через інкасаторів без її оприбуткування в касі установи/підприємства.

ЗІР, категорія 109.15

Чи мають право відокремлені підрозділи, які використовують РРО/ПРРО, здавати готівкову виручку до банку без оприбуткування її в касі установи
Тетяна НИЖНИК,керівник експертної групи МСFR Головбух
Видаєте зарплату чи премію, виплачуєте аванси на господарські потреби чи відрядження, приймаєте кошти від контрагентів? Маєте знати готівкові новації.

передплата журнал для бухгалтерів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік нематеріальних активів у бюджетних установах

Нематеріальні активи – це ліцензії, патенти, винаходи, комп’ютерні програми, авторські права та інші об’єкти інтелектуальної власності й права на провадження діяльності. В обліку бюджетної установи вони можуть пройти і як матеріальні витрати, і як нематеріальні активи, і навіть у складі основних засобів. Від чого це залежить – у огляді про облік нематеріальних активів.
27049

Облік запасів: субрахунки, документація, проведення

Вести облік запасів у бюджетному підприємстві простіше, коли маєш підказки від експертів. Розгляньмо, які є групи обліку запасів, які використовувати субрахунки та КЕКВ, як документально оформити облік запасів. А на прикладах покажемо, як відобразити в обліку запаси.
108825

Примітки до фінансової звітності – Форма № 5-дс: заповнюємо з експертом

Завершальним фінансовим звітом є примітки до фінансової звітності. Для бюджетних установ – це форма 5-дс. У консультації надамо бланк форми 5-дс та повну інструкцію зі складання приміток до річної фінансової звітності бюджетної установи. Підкажемо також на що звернути особливу увагу під час заповнення приміток до фінансової звітності.
64032

Бланки річної фінансової звітності

Для бухгалтера підготовка до фінзвітності без перебільшення — гаряча пора, чергова нагода перевірити, чи правильно він вів бухоблік. На допомогу – всі бланки
22590