Відповіді на запитання за темою Бухгалтерський облік бюджетних установ

Які особливості формування податкового кредиту бюджетними установами
Які особливості формування податкових зобов’язань та податкового кредиту бюджетними установами – платниками ПДВ у разі одночасного використання придбаних товарів/послуг в оподатковуваних та неоподатковуваних ПДВ операціях, у т. ч. тих, що звільнені від оподаткування?
280
Країна-окупант завдала збитків: куди звертатися та як обліковувати
Керівник установи, будівлю якої країна-окупант зруйнувала обстрілами, провів інвентаризацію та оцінку майна, передав матеріали правоохоронним органам, поінформував місцеві органи влади, установу вищого рівня та подав інформаційне повідомлення до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій. Куди ще потрібно звернутися та як відобразити в бухобліку виявлені шкоду та збитки?
843
Як обліковувати обладнання в складі об’єкта незавершеного будівництва
Бюджетна установа у грудні завершує будівництво лікувального корпусу. Чи потрібно при введенні його в експлуатацію окремо обліковувати обладнання, яке входить до об’єкта незавершеного будівництва?
954
Яким документом оприбуткувати лишки
Під час інвентаризації комісія виявила активи, які установа не обліковує на своєму балансі, та визнала їх лишками. Як та яким документом оприбуткувати такі лишки?
3825