Податківці роз’яснили коли потрібно застосовувати РРО/ПРРО якщо оплату за товари, роботи, послуги приймають через QR-код.

Працівник відсутній на роботі: дії роботодавця
Отримувач коштів не зобов’язаний застосовувати РРО/ПРРО у разі оплати товарів (робіт, послуг) за допомогою QR-коду, як масиву даних, в якому закодовані реквізити поточного рахунку отримувача у форматі IBAN Registry:2009, NEQ, ДСТУ-Н 7167:2010.
У разі здійснення розрахунків за допомогою QR-коду, в якому закодовані реквізити для оплати товарів (робіт), будь-якого електронного платіжного засобу отримувача, застосування РРО/ПРРО у такому випадку буде обов’язковим.
З ІПК від 07.06.2024 № 3112/ІПК/99-00-07-04-01
Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
Розповімо про облік касових і фактичних видатків в бюджетній установі. Отримайте зразок картки аналітичного обліку касових видатків та зразок картки аналітичного обліку фактичних видатків.
РРО – це сфера, в якій час від часу відбуваються зміни. І вони постійні. Процедура реєстрації звичайних РРО спростилася за останні роки. Про реєстрацію РРО – тема даної консультації.
Зразок акту про результати інвентаризації каси та грошових коштів допоможе вам правильно відобразити підсумки перевірки каси в установі.
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.