ЛЕВАДСЬКИЙ Іван

ЛЕВАДСЬКИЙ Іван
консультант з обліку та оподаткування, Київ

Статті автора

Рахунки ЄСВ 2024
Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
507
ЄСВ 2024
Законом про Держбюджет-2024 (закон № 3460-IX) встановлено нові підвищені розміри мінімальної заробітної плати, окрім цього в Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, який повноваження податківців з адміністрування ЄСВ 2024 року передає Пенсійному фонду України. Розглянемо що таке єдиний соціальний внесок та як він зміниться у 2024 році та які новації з ЄСВ слід очікувати.
16579
Звіт з ЄСВ за старою формою - Мінфін дозволив!
✔️Для окремих страхувальників чиновники продовжили дію старої форми Звіту з ЄСВ. Про це Мінфін наприкінці 2020 року видав наказ. ⚡️На кого спрямований цей наказ і чи вирішить він проблему роботодавців із виправленням помилок у Звіті з ЄСВ? Нумо розбиратися!
6898
Інвентаризація основних засобів: порядок проведення
В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
27459
Нестача при інвентаризації: як діяти
Інвентаризаційна комісія не виявила активи, які бухгалтерська служба установи обліковує. Якими документами оформити нестачу при інвентаризації, як оцінити, облікувати та відшкодувати збитки?
17342
Инвентаризация основных средств: порядок проведения
В бюджетных учреждениях ежегодно проводится инвентаризация основных средств и других необоротных материальных активов, в том числе инвентаризация нематериальных активов (НМА). Она подтверждает достоверность бухгалтерского учета и финотчетности бюджетных учреждений. Рассмотрим, когда и как ее проводить
5396

Новини автора