Яку інформацію оприлюднювати, якщо розірвали договір про закупівлю

518
Автор
консультант із публічних закупівель у «4TENDERS», Харків

Запитання

Договір про постачання газу 16.09.2021 сторони розірвали за додатковою угодою. Яку інформацію тепер повинен оприлюднити замовник в ЕСЗ та в які строки?

Відповідь

У такому разі замовник оприлюднює в ЕСЗ лише звіт про виконання договору про закупівлю (далі — Звіт). Такий Звіт маєте оприлюднити протягом 20 робочих днів із дня:

  • коли виконали договір про закупівлю;
  • коли закінчився строк дії договору, за умови, що сторони його виконали;
  • коли розірвали договір.

П’ять міфів про закупівлі, які ускладнюють роботу замовника

Тобто з дати, коли договір фактично розірвали, протягом 20 робочих днів до 18.10.2021 включно:

  • оприлюдніть в ЕСЗ Звіт;
  • завантажте у Звіті додаткову угоду про розірвання договору.

Зважте: щоб оприлюднити цю інформацію, треба зазначити суму оплати за договором з ПДВ або без ПДВ. А також — чому саме розірвали договір відповідно до статті 651 ЦК. Зокрема, договір могли розірвати за згодою сторін.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування триває до 31 березня 2024 року, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
64605

Електронна декларація – хто подає

⚡️Після відновлення декларування подання електронних декларацій триває до 31 березня 2024 року. Подання декларції – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій статті.
89001

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56179

Е-декларування 2022 року: огляд

Триває щорічне е-декларування. Хто тепер є суб’єктом е-декларування та які новації антикорупційного законодавства слід врахувати, аби задекларувати доходи за 2021 рік правильно, дізнаєтеся зі статті
1643