Як вносити зміни до істотних умов договору про закупівлю?
Доброго дня! Допоможіть з такого питання: на 2020 рік на електроенергію — загальна сума близько 1,5 млн грн. Знаходимось в Луганській області (неокупована територія). Розрахункові рахунки в місцевого РЕМ не відкриті в Казначействі, і вони не бажають цього робити. Щоб провести відкриті торги на електроенергію, потрібен договір на розподіл, а ми не можемо його підписати. Йдемо на універсальну послугу. Як нам бути?
Підкажіть, як формується ціна на електроенергію як на товар за наявності договору про розподіл електроенергії. З чого ця ціна складається?
У новому Законі зазначено, що, у разі якщо сума закупівлі становить від 50 тис. грн до 200 тис. грн, потрібно проводити спрощену процедуру. Що таке спрощена процедура закупівель?
Яку процедуру закупівель обрати під час закупівлі послуг з розподілу електричної енергії?
Нам всі рекомендують для закупівлі електричної енергії оголошувати відкриті торги, а не проводити переговорну процедуру з ПУП. Адже на сьогодні фактично немає конкуренції в області. Замовники оголошують на сайті ProZorro відкриті торги, але учасники не приходять. Як діяти? Яку відповідальність понесуть замовники, якщо закуплять електричну енергію в ПУП за переговорною процедурою?
Заклад професійно-технічної освіти закуповує бензин та дизельне паливо на єдиній на території населеного пункту АЗС. Можливості приймати пальне у себе на складі такий заклад не має. Тому він і заправляє свій автопарк та сільськогосподарську техніку на цій АЗС.
Як правильно у цій ситуації провести закупівлю пального? Чи можна у вимогах встановити відстань для розташування АЗС 10 км? Адже від закладу до іншої найближчої АЗС відстань становить 30 км і там заправляти сільгосптехніку накладно.