Відповіді на запитання за темою Консультант закупівельника

Як укласти договір про надання послуг з розподілу електричної енергії, якщо в РЕМ не відкриті в Казначействі?
Доброго дня! Допоможіть з такого питання: на 2020 рік на електроенергію — загальна сума близько 1,5 млн грн. Знаходимось в Луганській області (неокупована територія). Розрахункові рахунки в місцевого РЕМ не відкриті в Казначействі, і вони не бажають цього робити. Щоб провести відкриті торги на електроенергію, потрібен договір на розподіл, а ми не можемо його підписати. Йдемо на універсальну послугу. Як нам бути?
659
Як формується ціна на електроенергію?
Підкажіть, як формується ціна на електроенергію як на товар за наявності договору про розподіл електроенергії. З чого ця ціна складається?
662
Що таке спрощена процедура закупівель?
У новому Законі зазначено, що, у разі якщо сума закупівлі становить від 50 тис. грн до 200 тис. грн, потрібно проводити спрощену процедуру. Що таке спрощена процедура закупівель?
1478
Закупівля електричної енергії на 2020 рік — відкриті торги чи переговорка
Нам всі рекомендують для закупівлі електричної енергії оголошувати відкриті торги, а не проводити переговорну процедуру з ПУП. Адже на сьогодні фактично немає конкуренції в області. Замовники оголошують на сайті ProZorro відкриті торги, але учасники не приходять. Як діяти? Яку відповідальність понесуть замовники, якщо закуплять електричну енергію в ПУП за переговорною процедурою?
1543
Закупівлі пального, якщо на території населеного пункту одна АЗС
Заклад професійно-технічної освіти закуповує бензин та дизельне паливо на єдиній на території населеного пункту АЗС. Можливості приймати пальне у себе на складі такий заклад не має. Тому він і заправляє свій автопарк та сільськогосподарську техніку на цій АЗС. Як правильно у цій ситуації провести закупівлю пального? Чи можна у вимогах встановити відстань для розташування АЗС 10 км? Адже від закладу до іншої найближчої АЗС відстань становить 30 км і там заправляти сільгосптехніку накладно.
595