Як укласти договір про надання послуг з розподілу електричної енергії, якщо в РЕМ не відкриті в Казначействі?

659

Запитання

Доброго дня! Допоможіть з такого питання: на 2020 рік на електроенергію — загальна сума близько 1,5 млн грн. Знаходимось в Луганській області (неокупована територія). Розрахункові рахунки в місцевого РЕМ не відкриті в Казначействі, і вони не бажають цього робити. Щоб провести відкриті торги на електроенергію, потрібен договір на розподіл, а ми не можемо його підписати. Йдемо на універсальну послугу. Як нам бути?

Відповідь

Як укласти договір про надання послуг з розподілу електричної енергії, якщо в РЕМ не відкриті в Казначействі?

РЕМ — не окрема юридична особа. Зверніться до розподільчої організації, закріпленій на вашій території.

Підготуйте супровідний лист із посиланням на нормативну базу, яка забороняє відмовляти споживачу в укладенні договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, і надішліть його із позначкою про вручення.

Рекомендуємо зазначити у листі, що у випадку ігнорування вашого звернення, ви змушені будете звернутися до АМКУ.

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3040

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28206

Тендерна пропозиція учасника: коли відхиляти

Замовник може відхиляти тендерну пропозицію учасника. Для цього він розміщує інформацію в ЕСЗ та посилається на певні підстави, за яких це можна робити. Визначає їх стаття 31 Закону про публічні закупівлі.
673