Як розробити нормативну грошову оцінку землі

425

Запитання

Як розробити нормативну грошову оцінку землі для органів місцевого самоврядування?

Відповідь

Детальний матеріал

Плата за землю – сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Переглянути
нормативно грошова оцінка
ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2023 РІК

Цього червня в Україні набрали чинності нові особливості щодо визначення розміру земельного податку. Зокрема було запроваджено пілотний проєкт, в основі якого покладено показники масової оцінки земель з урахуванням міжнародних стандартів оцінки майна для цілей оподаткування.

Фахівці Програми USAID DOBRE підготували детальне роз’яснення та покроковий алгоритм з розроблення та впровадження оновленої нормативної грошової оцінки для органів місцевого самоврядування територіальних громад.

Експерти розглянули:

  1. Основні положення щодо проведення нормативної грошової оцінки (НГО);
  2. Вихідні дані та попередні умови для розробки НГО;
  3. Покроковий алгоритм розробки НГО;
  4. Затвердження реєстрації та впровадження оновленої НГО.

Для розробки НГО скачайте алгоритм.

За інформацією Децентралізації

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74394

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45804

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10728

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56122

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
259875