Відповіді на запитання за темою Органи місцевого самоврядування

Чи можна збільшити зарплату секретарю селищної ради, що тимчасово виконує обов’язки голови
Селищний голова довгостроково перебуває на лікарняному. Його обов’язки виконує секретар ради. Вона звернулася до депутатів із заявою, щоб на період тимчасової непрацездатності голови їй дали більшу заробітну плату (надбавку, премію, доплату). Чи правомірно рішенням сесії збільшити секретарю заробітну плату?
1170
Коли можна виплатити компенсацію за частину відпустки посадовій особі органів місцевого самоврядування
Посадова особа органів місцевого самоврядування була у відпустці за вислугу років за минулий рік 10 календарних днів і брала частину щорічної відпустки на 20 календарних днів. Друга частина щорічної відпустки — 10 календарних днів запланована у графіку на жовтень. Але через виробничу ситуацію особа не братиме відпустку в жовтні. Чи можна виплатити компенсацію за дні невикористаної відпустки?
640
Хто встановлює надбавки за високі досягнення праці працівникам самостійного підрозділу органу місцевого самоврядування
Чи має право керівник самостійного структурного підрозділу встановити працівникам надбавку? Чи це має встановити голова своїм розпорядженням? На які законодавчі норми спиратися?
1693
Грошова допомога при виході на пенсію в органі місцевого самоврядування: виплачувати чи ні
Голова селищної ради вже був пенсіонером за віком, коли громада обрала його на посаду. Нині він припиняє свої повноваження, щоб піти на пенсію. Чи виплачують вихідну допомогу при припиненні повноважень посадової особи місцевого самоврядування через вихід на пенсію? Чи виплачують таку допомогу державному службовцю, що виходить на пенсію?
4378