Новини за темою Бюджетні новини

Опубліковано новий Перелік окупованих територій станом на лютий 2024 року
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій наказом від 5 лютого 2024 року № 30 затвердило новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.
31
Що передбачають методичні рекомендації з надання адмінпослуг ветеранам
Методичні рекомендації від Уряду містять, зокрема, вимоги щодо забезпечення належного і якісного сервісу, інформаційного супроводу, практичні поради щодо взаємодії з ветеранською спільнотою тощо.
42
Читайте у новому номері журналу «Головбух Бюджет»
Огляд усіх змін законодавства щодо бюджетної сфери, розв'язання робочих ситуацій бюджетного обліку, зразки заповнення звітів, приклади розрахунків та багато іншого – в тижневику «Головбух Бюджет».
152053
Готується новий закон про забезпечення дітей-сиріт
Схвалено проєкт змін до Закону «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Зміни стосуються виплати одноразової допомоги здобувачам освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
86
Для українців на окупованих територіях запровадять тимчасове посвідчення
Уряд розпочинає експериментальний проєкт з оформлення тимчасового посвідчення громадянина України для українців, які перебувають на територіях, де ведуться бойові дії або які тимчасово окуповані рф.
132