Новини за темою Рентна плата

Як обчислюється рента за водокористування
Роз'яснення ДПС щодо обчислення рентної плати за спеціальне водокористування у разі відсутності дозволу із встановленими в ньому лімітами використання води.
198
Завершується термін сплати єдиного податку, податку на прибуток, рентної плати та інших податків
20 лютого 2023 року завершується строк оплати низки податків, про що попереджає Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
584
ДПС оновила «Єдине вікно»: додали форми рентної декларації
ДПС оприлюднила оновлення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.30.9.0 станом на 29.06.2022 р.
2850
Обчислення рентної плати за спеціальне використання води
Водокористувачі самостійно обчислюють рентну плату за спеціальне використання води та за використання води для потреб гідроенергетики і рибництва щокварталу наростаючим підсумком з початку року, а за спеціальне використання води для потреб водного транспорту - починаючи з першого півріччя поточного року, у якому було здійснено таке використання.
1621
З якої дати сплачується земельний податок юрособою при купівлі орендованої земельної ділянки державної або комунальної власності?
Відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (далі – орендна плата).
2062