Новини за темою Місцевий бюджет

Звітуйте про надходження у натуральній формі
Мінфін оприлюднив проєкт змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі – Порядок).
734
Для місцевих бюджетів оновили результативні показники у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності
Мінмолодьспорт затвердив Типовий перелік бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.
485
Як буде розподілятися додаткова дотація місцевим бюджетам на 2024 рік
Уряд затвердив механізм розподілу додаткової дотації у 33,4 млрд грн місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях, які зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.
192
Витрати на молодіжні заходи та збереження зарплати працівникам, які беруть участь у них
Учора, 18.01.2024, набрали чинності зміни до Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.
161