Відповіді на запитання за темою ПДВ

Які особливості формування податкового кредиту бюджетними установами
Які особливості формування податкових зобов’язань та податкового кредиту бюджетними установами – платниками ПДВ у разі одночасного використання придбаних товарів/послуг в оподатковуваних та неоподатковуваних ПДВ операціях, у т. ч. тих, що звільнені від оподаткування?
250
Повернули передоплату чи переглянули ціну операції, яка не є об’єктом/звільнена від оподаткування ПДВ: як відобразити у ПДВ-декларації
У якому рядку податкової декларації з ПДВ відобразити коригування обсягів операцій, які не є об’єктом оподаткування ПДВ (ст. 196 ПК), операцій з постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначають відповідно до підпунктів 186.2, 186.3 ПК за межами митної території України, та операцій, які звільнені від оподаткування, яке відбулося у зв’язку зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, зокрема, й наступний за постачанням перегляд цін, перерахунком у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або поверненням постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг?
324
Чи складається орендодавцем податкова накладна при отриманні коштів від орендаря
Чи складається орендодавцем – бюджетною установою податкова накладна при отриманні коштів, що надійшли від орендаря у вигляді компенсації витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна, комунальних послуг і енергоносіїв?
405
Чи нараховується ПДВ на дебіторську заборгованість за не оплаченими товарами при анулюванні реєстрації платника ПДВ
Чи нараховуються платником ПДВ податкові зобов’язання на дебіторську заборгованість за поставленими та не оплаченими товарами, необоротними активами при анулюванні реєстрації платника ПДВ у разі визначення податкових зобов’язань за касовим методом?
358