Чи може платник ПДВ під час воєнного стану зареєструвати податкову накладну у вихідний день, якщо такий день є граничним днем реєстрації податкової накладної?
Які особливості формування податкових зобов’язань та податкового кредиту бюджетними установами – платниками ПДВ у разі одночасного використання придбаних товарів/послуг в оподатковуваних та неоподатковуваних ПДВ операціях, у т. ч. тих, що звільнені від оподаткування?
Чи нараховується ПДВ при списанні зіпсованих товарно-матеріальних цінностей?
Які операції з постачання послуг з харчування звільняються від оподаткування ПДВ?
Які причини для відмови у прийнятті декларації?
Чи буде здійснюватися відшкодування ПДВ під час дії воєнного стану, встановленого відповідно до законодавства?
У якому рядку податкової декларації з ПДВ відобразити коригування обсягів операцій, які не є об’єктом оподаткування ПДВ (ст. 196 ПК), операцій з постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначають відповідно до підпунктів 186.2, 186.3 ПК за межами митної території України, та операцій, які звільнені від оподаткування, яке відбулося у зв’язку зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, зокрема, й наступний за постачанням перегляд цін, перерахунком у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або поверненням постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг?
За яких умов платник ПДВ може застосовувати касовий метод податкового обліку?
Чи складається орендодавцем – бюджетною установою податкова накладна при отриманні коштів, що надійшли від орендаря у вигляді компенсації витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна, комунальних послуг і енергоносіїв?
Чи нараховуються платником ПДВ податкові зобов’язання на дебіторську заборгованість за поставленими та не оплаченими товарами, необоротними активами при анулюванні реєстрації платника ПДВ у разі визначення податкових зобов’язань за касовим методом?