Наші видання – е-журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та зарплата»

Головним трендом бюджетної сфери нині є реформування. Тривають реформи в місцевому самоврядуванні і державній службі, освіті, охороні здоров’я, пенсійному забезпеченні. Змінюється порядок ведення діяльності, фінансування, а також нарахування заробітної плати працівникам.

Упроваджувати новації в життя мають керівники бюджетних установ, і саме вони нестимуть відповідальність за злагоджену роботу за новими правилами.

Та й бухгалтер-бюджетник не може пропустити жодної законодавчої новації, адже мати справу з бюджетними коштами – справа відповідальна.

Працювати впевнено й отримувати бажані результати бюджетникам допоможуть фахові видання:

  • тижневик «Головбух Бюджет» – містить огляд усіх змін законодавства щодо бюджетної сфери, розв’язки робочих ситуацій бюджетного обліку, зразки заповнення звітів, приклади розрахунків та багато іншого. Безплатний демодоступ до е-журналу – усі публікації відкриті 24 години. Замовляйте тижневик робочих ситуацій для бухгалтера бюджетної організації за телефоном 0 800 21 12 20.
е-журнал Головбух Бюджет

ЗАМОВИТИ ▶️

  • журнал «Головбух Праця та Зарплата» – щомісячне видання для бухгалтера із заробітної плати. Видання цілком присвячене питанням оплати праці. Тобто ви отримуєте лише ту інформацію, що потрібна саме у вашій роботі. Щомісяця ми надаємо велику добірку роз’яснень, робочих ситуацій та відповідей на запитання читачів. Це допоможе вам заощадити час на пошук практичної інформації. Безплатний демодоступ до е-журналу – усі публікації відкриті 24 години. Замовляйте тижневик робочих ситуацій для кадровика та бухгалтера бюджетної установи за телефоном 0 800 21 12 20.
GB_PtZ_2022.png

ЗАМОВИТИ ▶️

Наші видання передплатники можуть отримувати в електронній формі. Саме електронний формат дає чимало переваг, адже завдяки новітнім технологіям ми:

  • щоденно розповідаємо про усі фахові новини;
  • оперативно коментуємо законодавчі зміни;
  • яскраво і невимушено вирішуємо робочі ситуації;
  • відповідаємо на запитання та консультуємо усіх охочих.

Колектив редакції

Олеся Скримовська

Олеся СКРИМОВСЬКА, головний редактор журналу «Головбух Бюджет»

Людмила Кравченко

Людмила КРАВЧЕНКО, керівник групи експертів з бюджетного обліку

Віктор Онищенко

Віктор ОНИЩЕНКО, бухгалтер, експерт с питань бюджетної сфери, кандидат економічних наук, м. Чернігів

Тетяна Купчик

Тетяна НИЖНИК, керівник видавничої групи «Головбух—Держзакупівлі»

Фаїна Іскрижицька

Фаїна ІСКРИЖИЦЬКА, консультант з обліку та оподаткування, м. Київ

Ірина Чигир

Ірина ЧИГИР, експерт з оподаткування та оплати праці

Іван Левадський

Іван ЛЕВАДСЬКИЙ, експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ

Ніна Підлужна

Ніна ПІДЛУЖНА, керівник експертної групи з питань рівня життя та соціальних стандартів Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України – керівник експертної групи Міністерства соціальної політики України

Олена Сердюк

Олена СЕРДЮК, провідний експерт із податкового обліку Експертус Головбух, канд. економічних наук, доцент

Чекаємо на вас у колі наших читачів!