Ірина Чигир

Ірина Чигир, експерт з податкового обліку Експертус Головбух Цифрового видавництва Експертус, Київ
експерт з податкового обліку Експертус Головбух Цифрового видавництва Експертус, Київ

Досвід

  • провідний експерт з питань оподаткування зарплати з досвідом роботи в Державній фіскальній службі України, компанії «ЛІГА: ЗАКОН», навчально-практичній лабораторії «Юридична клініка» Національного університету ДПС України (податкові консультації)
  • автор численних публікацій у професійних виданнях «Головбух», «Головбух: Медицина», «Головбух Агро», експертно-правовій системі «Експертус Головбух»
  • співавтор книжок на професійну тематику, зокрема: «Відпускні: коефіцієнт коригування та податки», «Відряджаємо без клопоту», «Працівник-сумісник», «Лікарняні та декретні»
  • лектор семінарів і вебінарів на тему оплати праці

Статті автора

Аліменти в 4ДФ: зразок і правила заповнення
Як відображати аліменти у Додатку 4ДФ? Який код ознаки доходу застосувати — у статті знайдете приклад заповнення 4ДФ щодо аліментів із поясненнями експерта.
89
Графік документообігу бюджетної установи: зразок і правила заповнення
Шукаєте ефективний спосіб організувати документообіг у бюджетній установі? У статті розповімо, як правильно побудувати графік документообігу з урахуванням вимог законодавства та реальних потреб установи. Практичний акцент, чітка структура та приклад для скачування — усе для того, щоб ви могли швидко впровадити зміни у своїй роботі.
2795
Бронювання працівників 2025: процедура, документи, звітність
Кабмін знову підкоригував правила бронювання працівників. Зміни набрали чинності 05.03.2025 року. З 1 грудня 2024 року бронювання працівників здійснюється лише через портал Дія. Зміни зачіпають не лише тих, хто буде бронювати працівників, а й тих, хто це вже зробив, але за старими правилами. Як перебронювати працівників після 28 лютого, які правила бронювання працівників та критерії визначення критично важливих підприємств – у статті експерта.
56858
Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті
Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
457697

Новини автора